V ČEM VÁM UMÍME POMOCT

Řezání betonu

Umíme vyřezat jakýkoliv otvor do stěny nebo podlahy. Potřebujete větší okno, dveře, schody nebo podřezat dům? Není problém, zajistíme vše včetně statického posudku a odvozu materiálu.

Jádrové vrtání

Používá se v případech, kdy je třeba vytvořit přesný kruhový otvor v betonu, železobetonu nebo hornině. Umíme otvor od 8 mm až 1000 mm. Potřebujete otvor pro vodu, topení, plyn, kanalizaci, elektřinu, vzduchotechniku, počítačové sítě nebo komín?

Broušení a frézování betonových podlah

Nabízíme vyrovnání a odstranění nerovností betonových ploch. Odstranění starých nátěrů lepidel dlažby a cementového šlemu. Broušení, ošetření a leštění betonových podlah. Výsledkem je podlaha s vynikajícími odrazovými vlastnostmi a zvýšená tvrdost a odolnost.

Speciální demoliční práce demoličním robotem

Nabízíme demoliční práce dálkově ovládaným robotem. Má vysoký výkon a nízkou hmotnost. Projede dveřmi, vejde se do výtahu, vyjede i po schodech.

Výhodou je že může pracovat v nestabilním prostředí a při bourání drtičem nedochází k otřesům. Má mnoho využití.

Robotické sekačky

Budoucností našich zahrad jsou robotické sekačky – Automower – máme ten správný model na každou zahradu. Navrhneme nejlepší řešení a provedeme kompletní instalaci robotické sekačky na vaší zahradě.

Zpět do obchodu