V ČEM VÁM UMÍME POMOCT

Řezání betonu

Umíme vyřezat jakýkoliv otvor do stěny nebo podlahy. Potřebujete větší okno, dveře, schody nebo podřezat dům? Není problém, zajistíme vše včetně statického posudku a odvozu materiálu.

Jádrové vrtání

Používá se v případech, kdy je třeba vytvořit přesný kruhový otvor v betonu, železobetonu nebo hornině. Umíme otvor od 8 mm až 1000 mm. Potřebujete otvor pro vodu, topení, plyn, kanalizaci, elektřinu, vzduchotechniku, počítačové sítě nebo komín?

Broušení a frézování betonových podlah

Nabízíme vyrovnání a odstranění nerovností betonových ploch. Odstranění starých nátěrů lepidel dlažby a cementového šlemu. Broušení, ošetření a leštění betonových podlah. Výsledkem je podlaha s vynikajícími odrazovými vlastnostmi a zvýšená tvrdost a odolnost.

Speciální demoliční práce demoličním robotem

Nabízíme demoliční práce dálkově ovládaným robotem. Má vysoký výkon a nízkou hmotnost. Projede dveřmi, vejde se do výtahu, vyjede i po schodech.

Výhodou je že může pracovat v nestabilním prostředí a při bourání drtičem nedochází k otřesům. Má mnoho využití.

Robotické sekačky

Budoucností našich zahrad jsou robotické sekačky – Automower – máme ten správný model na každou zahradu. Navrhneme nejlepší řešení a provedeme kompletní instalaci robotické sekačky na vaší zahradě.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení