Časté dotazy

Nejčastější dotazy

Mohu nakoupit jiným způsobem, než jen prostřednictvím objednávky zde v e-shopu?

Samozřejmě ano, pokud se nechcete proklikávat nákupním košíkem, stačí, když nám objednávku pošlete na e-mail info@diamantem.cz, anebo zavolejte našemu specialistovi na tel.: 602503001, nebo 777242564 a objednávku domluvíte spolu. Také nás můžete navštívit v našem nově otevřeném kamenném obchodě v Ústí nad Labem ul. Hostovická 3327/14 od PO - Pá vždy 9:30 - 17 hod.

Mohu nakoupit "na fakturu"?

Nákup na fakturu s odloženou splatností poskytujeme po předchozí dohodě stálým zákazníkům, kteří odebírají pravidelně a mají dobrou platební historii.

Jak mohu zboží zaplatit?

Platbu můžete provést převodem na náš účet u Raiffeisenbank č. 1616161624/5500, anebo na dobírku při převzetí zboží od dopravce. V současné době neposkytujeme možnost placení platební kartou v e-shopu.

Nejsem si jist zda dokážu vybrat ten správný produkt. Poradíte mi?

Naši pracovníci mají až patnáctileté zkušenosti v oboru a dokáží Vám poskytnout cenné rady a informace a pomohou Vám s výběrem správného produktu.

Na provedení práce si sám netroufám, poskytujete také služby v oblasti jádrového řezání, řezání diamantem, nebo instalace robotické sekačky Automower?

Samozřejmě ano, napište nám na vancura@diamantem.cz, nebo zavolejte na 777242564 a sdělte nám jaký problém potřebujete vyřešit, a kde se nachází místo realizace, náš specialista se s Vámi spojí, přijede se podívat na místo realizace, navrhne nejvhodnější řešení a domluví průběh realizace.

Poskytujete na zboží množstevní slevy?

Stálým odběratelům, nebo odběratelům, kteří odeberou velké množství zboží najednou může být poskytnuta individuální sleva na základě propočtu z množství objednaného zboží. Několikrát do roka však pořádáme akce.

Zpět do obchodu