Časté dotazy

Nejčastější dotazy

Mohu nakoupit jiným způsobem, než jen prostřednictvím objednávky zde v e-shopu?

Samozřejmě ano, pokud se nechcete proklikávat nákupním košíkem, stačí, když nám objednávku pošlete na e-mail info@diamantem.cz, anebo zavolejte našemu specialistovi na tel.: 777242564 a objednávku domluvíte spolu. Také nás můžete navštívit v našem nově otevřeném kamenném obchodě v Ústí nad Labem ul. Hostovická 3327/14 od PO - Pá vždy 9 - 17 hod.

Mohu nakoupit "na fakturu"?

Nákup na fakturu s odloženou splatností poskytujeme po předchozí dohodě stálým zákazníkům, kteří odebírají pravidelně a mají doborou platební historii.

Jak mohu zboží zaplatit?

Platbu můžete provést převodem na náš účet u Raiffeisenbank č. 1616161624/5500, anebo na dobírku při převzetí zboží od dopravce. V současné době neposkytujeme možnost placení platební kartou v e-shopu.

Nejsem si jist zda dokážu vybrat ten správný produkt. Poradíte mi?

Naši pracovníci mají až patnáctileté zkušenosti v oboru a dokáží Vám poskytnout cenné rady a informace a pomohou Vám s výběrem správného produktu.

Na provedení práce si sám netroufám, poskytujete také služby v oblasti jádrového řezání, řezání diamantem, nebo instalace robotické sekačky Automower?

Samozřejmě ano, napište nám na vancura@diamantem.cz, nebo zavolejte na 777242564 a sdělte nám jaký problém potřebujete vyřešit, a kde se nachází místo realizace, náš specialista se s Vámi spojí, přijede se podívat na místo realizace, navrhne nejvhodnější řešení a domluví průběh realizace.

Poskytujete na zboží množstevní slevy?

Stálým odběratelům, nebo odběratelům, kteří odeberou velké množství zboží najednou může být poskytnuta individuální sleva na základě propočtu z množství objednaného zboží. Několikrát do roka však pořádáme akce, zejména na spotřební zboží, kdy je např. při nákupu 2ks vybraného spotřebního zboží 3. ks ZDARMA.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení