Benzinová rozbrušovací pila Husqvarna K 770 OilGuard

Benzinová rozbrušovací pila Husqvarna K 770 OilGuard

 NOVINKA 

Nejprodávanější univerzální rozbrušovací pila.

Se systémem OilGuard - hlídání oleje v palivu.

Vzduchem chlazený motor

Na výběr máte verzi 300 mm (12 palců), nebo 350 mm (14 palců)

Vpravo vyberte pilu podle průměru kotouče v mm / palcích 

Řeže až do hloubky 125 mm

Výkon 3,7 kW

Více technických informací nalenete níže ↓


Více informací

Nevíte si s něčím rady?

Robert Vančura

Specialista
Volejte +420 777 242 564
nebo mi napište dotaz

27 290 Kč bez DPH
33 021 Kč s DPH

K tomuto produktu dostanete

dopravu zdarma
Počet:

Nabízíme verzi 12" (300 mm), nebo 14" (350 mm)

Rozbrušovací pila Husqvarna K 770 je nejprodávanější rozbruska ze sortimentu rozbrušovacích pilLehká pila s propracovanými detaily a maximálním důrazem na ergonomii. Fantastický poměr ceny a výkonu. Spolehlivé startování a minimální vibrace. Rozbrušovací pila Husqvarna K 770 má bezúdržbový vzduchový filtr, optimalizovaný výkon motoru pro nejefektivnější využití. Výhodami této rozbrušovací pily je mimo jiné snadná změn polohy krytu kotouče, což může působit jako detail, ale velmi to usnadňuje manipulaci a práci s pilou. 

Vysoký výkon s nižší spotřebou paliva při nízkých emisích škodlivin. Také spotřeba vody je nižší, stejně jako produkce kalu. Pila má bezúdržbový startér a je vybavena brzdou kotouče. Díky konstrukci pily ji lze používat k řezání v blízkosti zdi, nebo podlahy. Pila je vybavena dekompresním ventilem EasyStart, systémem aktivní filtrace Active Air FiltrationAntivibračním systémemkarburátorem SmartCarb.

Rozbrušovací pila Husqvarna K 770 je lehký, kompaktní a výkonný stroj a řeže až do hloubky 125 mm. Vibrace přenášené do její rukojeti nepřesahují 2,5 m/s2, díky čemuž je práce pohodlnější a můžete pracovat déle bez únavy. 

Jednou z velkých výhod rozbrušovací pily Husqvarna K 770 jsou dlouhé servisní intervaly díky odolnému klínovému řemenu Poly-V, bezúdržbovému startéru DuraStarter a účinnému filtračnímu systému.

Tato pila velmi rychle startuje díky unikátnímu karburátoru.

Husqvarna K 770 se ideálně hodí na vyřezávání otvorů, řezání asfaltu, řezání dlaždic, obrubníků, žlábků pro kabely, řezání potrubí, kolejnic atd.


Technická specifikace rozbrušovací pily Husqvarna K 760:

Technická specifikace rozbrušovací pily Husqvarna K 760


Technické údaje rozbrušovací pily Husqvarna K 760


Přehled použitých technologií na rozbrušovací pile K 770

DuraStarter bezúdržbový startér - prachotěsný startér s utěsněnou vratnou pružinou a utěsněným ložiskem řemenice.

Motor X-Torq - produkuje méně emisí, má nižší spotřebu paliva a vyšší výkon.

Vratné řezací rameno - díky němu lze dobře řezat i v blízkosti zdi, nebo podlahy. Hnací řemen s plně utěsněnou převodovkou snižuje opotřebení zamazením průniku prachu vznikajícícho při řezání.

Active Air Filtration - dvoustupňový filtrační systém s čištěním odstředivou silou a jedním papírovým filtrem prodlužuje životnost a servisní intervaly.

Antivibrační systém - Snížené vibrace přenášené do rukojetí rozbrušovací pily pro větší pohodlí a delší práci.

Dekompresní ventil EasyStart -  usnadňuje startování snížením tlaku ve válci.

Klínový řemen Poly V - lepší přenos výkonu, méně časté napínání a delší servisní intervaly.

Karburátor SmartCarb - vestavěný automatický kompenzační filtr SmartCarb™ udržuje vysoký výkon a snižuje spotřebu paliva. Automatická kompenzace filtru udržuje vysoký výkon po celou dobu životnosti vzduchového filtru.

Sada pro mokré řezání - Méně kalu a nižší spotřeba vody díky vodnímu ventilu s postupným otevíráním pro nastavení požadovaného množství vody.

Snadná změna polohy krytu - Lehký hořčíkový kryt kotouče s plynulým nastavením polohy usnadňuje řezání.

Bezúdržbový vzduchový filtr - Filtr vyžaduje kontrolu a výměnu pouze v případě, že zaznamenáte pokles výkonu.

Snížené opotřebení - Snížené opotřebení díky hnacímu řemenu s plně utěsněnou převodovkou pro zamezení průniku prachu vznikajícího při řezání.

Brzda kotouče - zkracuje brzdnou dobu kotouče po vypnutí stroje pro rychlé zahájení další práce


Robustní provedení a spolehlivost

Menší citlivost na vnější podmínky a změny v kvalitě paliva díky vylepšené konstrukci válce a tlumiči s integrovaným deflektorem tepla.

Méně kalu a nižší spotřeba vody

Sada pro řezání za mokra se vyznačuje vynikajícím řízením prašnosti. Vodní ventil s postupným otevíráním umožňuje přesně nastavit objem vody pro optimální navázání prachu a snížení množství kalu.

Dlouhé servisní intervaly

Odolný klínový řemen Poly-V, bezúdržbový startér DuraStarter™ a účinný filtrační systém Active Air Filtration™ jsou zárukou dlouhých servisních intervalů.

Snadné startování

Snadné startování díky unikátnímu karburátoru, válci a systému digitálního zapalování, funkci Air Purge a dekompresnímu ventilu.

 

Snížené opotřebení díky hnacímu řemenu s plně utěsněnou převodovkou pro zamezení průniku prachu vznikajícího při řezání.

Rozbrušovací pila Husqvarna K 770 je vybavena hnacím řemenem s plně utěsněnou převodovkou, což zamezuje průniku prachu a tím je na minimum sníženo její opotřebovávání.


Rozbrušovací pila Husqvarna K 770 je vhodná pro kotouče vybavené technologií možnosti rozšíření středového otvoru Easy-Fit. Co je Easy-Fit si můžete přečíst zde.

  Husqvarna Easy-Fit

Diamantové kotouče Husqvarna pro ruční rozbrušovací pily označené "Easy-Fit" nabízí možnost rozšíření středového otvoru z 20 na 25,4 mm. Středový otvor rozšíříte jednoduše pouhým vyjmutím kroužku ze středového otvoru jak je uvedeno na obrázku. 

Ukázka systému Husqvarna Easy-Fit

 

Tabulka porovnání benzinových rozbrušovacích pil Husqvarna (vzhledem k rozsahu je tabulka rozdělená na dvě poloviny)

 1/2

 Tabulka porovnání benzínových rozbrušovacích pil Husqvarna 1/2


2/2

 Tabulka porovnání benzínových rozbrušovacích pil Husqvarna 2/2Podobné produkty