Diamantový jádrový vrták Husqvarna D 1210

Diamantový jádrový vrták Husqvarna D 1210

Profesionální tenkostěnný jádrový vrták vhodný pro malé vrtačky a vrtání bez stojanu,který se vyznačuje mimořádně vysokou rychlostí. Vhodný pro motory o výkonu 1,5 - 2,5 kW.

Ideální pro vrtání žuly, pískovce, středně tvrdého až tvrdého betonu, cementových bloků a cihel.

Konektor 1/2" G

Vrtání za mokra.

Požadovaný průměr vrtáku vyberte vpravo v menu

Níže naleznete tabulku variant vrtáku D1210

Více informací

Nevíte si s něčím rady?

Robert Vančura

Specialista
Volejte +420 777 242 564
nebo mi napište dotaz

2 136 Kč bez DPH
2 585 Kč s DPH

K tomuto produktu dostanete

dopravu zdarma
Počet:

Profesionální tenkostěnný jádrový vrták vhodný pro menší vrtačky a vrtání bez stojanu. Nejlépe se hodí k vrtání žuly, pískovce, středně tvrdého až tvrdého betonu, cementových bloků a cihel. Jádrový vrták Husqvarna D1210 je určený pro motory s výkonem 1,5 - 2,5 kW. Vrtání za mokra.

Konektor 1/2" G

 

 Níže vidíte přehlednou tabulku rozměrových variant tenkostěnného diamantového vrtáku Husqvarna D1210 Thinwalled. Vámi vybraný vrták můžete vybrat podle průměru vrtáku rozkliknutím menu vpravo nahoře vedle obrázku, anebo vybranou variantu zapište do kolonky pro "Poznámky a vzkazy" v nákupním košíku před potvrzením objednávky. V případě dotazů kdykoliv volejte.

Tabulka rozměrů jádrového vrtáku Husqvarna D1210 Thinkwalled

Další průměry na vyžádání.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tabulka rozměrů korunek pro vrták Husqvarna D1210 Thinwalled, které jsou určeny pro tento vrták

Tabulka rozměrů k

Pro přechod na korunky pro vrták D1210 Thinwalled klikněte ZDE

 Zajímá vás na jaký materiál je jádrový vrták Husqvarna D1210 nejvhodnější? Podívejte se na tabulku porovnání vhodnosti užití vrtáku Husqvarna D1210 Thinwalled podle jednotlivých materiálů.

Porovnání vhodnosti užití vrtáku D1410 podle jednotlivých materiálů.

 

 

 

Pokračovat můžete dále na: 

Klikni pro přechod na podkategorii s jádrovými vrtákyKlikni pro přechod na podkategorii s korunkami pro jádrové vrtákyKlikni pro přechod na podkategorii s centrovacími zařízeními pro jádrové vrtáky

 nebo 

 Kotouče pro stěnové pilyDiamantové jádrové vrtákyDiamantové kotouče pro řezače spár

Kotouče pro rozbrušovací pilyDiamantová lana pro lanové pilyKotouče pro řezání čerstvého betonu

Kotouče pro pily na zdivo a dlaždiceNástroje pro přípravu povrchuKotouče pro úhlové brusky a abrazivní kotoučeanebo se přesuňte do jedné z hlavních kategorii:

Diamantové nástrojeRuční rozbrušovací pilyJádrové vrtáníŘezání spárŘezání stěn

Pily na zdivo a dlaždicePříprava a úprava povrchůOchranné pomůckyDálkově řízená demoliceŘezání diamantovým lanem


Klikni pro přechod přímo na hlavní stranu

 

 

 


Všechny důležité informace o e-shopu www.diamantem.cz se dozvíte v rubrice "O nás".  V případě potřeby nás můžete kontaktovat přes "Kontaktní formulář", který stejně jako naše kontaktní údaje naleznete v oddílu "Kontakt". Kdykoliv nám můžete přes tento kontaktní formulář poslat dotaz. Odpovědi na nejčastnější dotazy uvádíme v oddílu FAQ. Zákonnou povinnost zveřejňovat "Obchodní podmínky" plníme v příslušném oddíle, který naleznete jak v hlavičce, tak v patičkových odkazech. Návod jak provést nákup na e-shopu je uveden v rubrice "Jak nakupovat". V hlavičce naleznete rovněž návod jak postupovat v případě potřeby "reklamace", nebo "servisu". Na hlavní straně rovněž zveřejňujeme pravidelné prodejní akce.Podobné produkty