Diamantový jádrový vrták Husqvarna D 835

Diamantový jádrový vrták Husqvarna D 835

Profesionální jádrový vrták z nejlepší řady GOLD vhodný pro suché i mokré vrtání. Určený pro vrtání do měkkého až středně tvrdého betonu a cementových bloků. Vhodný pro motory o výkonu 1,8 - 3 kW.

Níže naleznete tabulku variant vrtáku D835

Požadovaný průměr vrtáku vyberte vpravo v menu

Konektor 1 1/4"

Délka 350mm

Více informací

Nevíte si s něčím rady?

Robert Vančura

Specialista
Volejte +420 777 242 564
nebo mi napište dotaz

2 375 Kč bez DPH
2 874 Kč s DPH

K tomuto produktu dostanete

dopravu zdarma
Počet:

Profesionální jádrový vrták použitelný při vrtání za mokra i při vrtání za sucha. Vrtání cementových bloků, měkkého až středně tvrdého betonu. Pro motory o výkonu 1,8 - 3 kW.

 

Konektor 1 1/4

  Níže vidíte přehlednou tabulku rozměrových variant diamantového vrtáku Husqvarna D835. Průměr vrtáku můžete vybrat rozkliknutím menu vpravo nahoře vedle obrázku, anebo vybranou variantu zapište do kolonky pro "Poznámky a vzkazy" v nákupním košíku před potvrzením objednávky. V případě dotazů kdykoliv volejte.

Tabulka rozměrů jádrového vrtáku Husqvarna D835

Tabulka příslušenství k vrtáku Husqvarna D835

Příslušenství k vrtáku Husqvarna D835

Pro přechod na centrovací zařízení k tomuto vrtáku klikněte ZDE

Zajímá vás na jaký materiál je jádrový vrták Husqvarna D835 nejvhodnější? Podívejte se na tabulku porovnání vhodnosti užití vrtáku Husqvarna D835 podle jednotlivých materiálů.

Porovnání vhodnosti užití vrtáku D1410 podle jednotlivých materiálů.

 

 

 

Pokračovat můžete dále na: 

Klikni pro přechod na podkategorii s jádrovými vrtákyKlikni pro přechod na podkategorii s korunkami pro jádrové vrtákyKlikni pro přechod na podkategorii s centrovacími zařízeními pro jádrové vrtáky


 nebo 

 Kotouče pro stěnové pilyDiamantové jádrové vrtákyDiamantové kotouče pro řezače spár

Kotouče pro rozbrušovací pilyDiamantová lana pro lanové pilyKotouče pro řezání čerstvého betonu

Kotouče pro pily na zdivo a dlaždiceNástroje pro přípravu povrchuKotouče pro úhlové brusky a abrazivní kotoučeanebo se přesuňte do jedné z hlavních kategorii:

Diamantové nástrojeRuční rozbrušovací pilyJádrové vrtáníŘezání spárŘezání stěn

Pily na zdivo a dlaždicePříprava a úprava povrchůOchranné pomůckyDálkově řízená demoliceŘezání diamantovým lanem


Klikni pro přechod přímo na hlavní stranu

 

 


Všechny důležité informace o e-shopu www.diamantem.cz se dozvíte v rubrice "O nás".  V případě potřeby nás můžete kontaktovat přes "Kontaktní formulář", který stejně jako naše kontaktní údaje naleznete v oddílu "Kontakt". Kdykoliv nám můžete přes tento kontaktní formulář poslat dotaz. Odpovědi na nejčastnější dotazy uvádíme v oddílu FAQ. Zákonnou povinnost zveřejňovat "Obchodní podmínky" plníme v příslušném oddíle, který naleznete jak v hlavičce, tak v patičkových odkazech. Návod jak provést nákup na e-shopu je uveden v rubrice "Jak nakupovat". V hlavičce naleznete rovněž návod jak postupovat v případě potřeby "reklamace", nebo "servisu". Na hlavní straně rovněž zveřejňujeme pravidelné prodejní akce.Podobné produkty