Diamantový jádrový vrták Husqvarna D 865

Diamantový jádrový vrták Husqvarna D 865

Prémiový jádrový vrták s vysokým výkonem a odolností ve velmi náročných podmínkách při vrtání do abrazivního a měkkého betonu, nebo asfaltu. Vhodný pro motory o výkonu 1,5 - 4 kW.

Níže naleznete tabulku variant vrtáku D865

Požadovaný průměr vrtáku vyberte vpravo v menu

Konektor 1 1/4"

Délka 450mm

Více informací

Nevíte si s něčím rady?

Robert Vančura

Specialista
Volejte +420 777 242 564
nebo mi napište dotaz

2 246 Kč bez DPH
2 718 Kč s DPH

sss

K tomuto produktu dostanete

dopravu zdarma
Počet:

Prémiový jádrový vrták který přináší vysoký výkon ve velmi náročných podmínkách při vrtání asfaltu, abrazivního a měkkého betonu. Pro motory o výkonu 1,5 - 4kW.

 

Technická specifikace jádrového vrtáku Husqvarna D865

Technická specifikace jádrového vrtáku Husqvarna D865

 Níže vidíte přehlednou tabulku rozměrových variant diamantového vrtáku Husqvarna D865. Průměr vrtáku můžete vybrat rozkliknutím z menu vpravo nahoře vedle obrázku, anebo vybranou variantu zapište do kolonky pro "Poznámky a vzkazy" v nákupním košíku před potvrzením objednávky. V případě dotazů kdykoliv volejte.

Tabulka rozměrů jádrového vrtáku Husqvarna D865

  Další průměry jsou k dispozici na vyžádání.

 

Zajímá vás na jaký materiál je jádrový vrták Husqvarna D865 nejvhodnější? Podívejte se na tabulku porovnání vhodnosti užití vrtáku Husqvarna D865 podle jednotlivých materiálů.

Porovnání vhodnosti užití vrtáku D1410 podle jednotlivých materiálů.

 

 

Pokračovat můžete dále na: 

Klikni pro přechod na podkategorii s jádrovými vrtákyKlikni pro přechod na podkategorii s korunkami pro jádrové vrtákyKlikni pro přechod na podkategorii s centrovacími zařízeními pro jádrové vrtáky


 nebo 

 Kotouče pro stěnové pilyDiamantové jádrové vrtákyDiamantové kotouče pro řezače spár

Kotouče pro rozbrušovací pilyDiamantová lana pro lanové pilyKotouče pro řezání čerstvého betonu

Kotouče pro pily na zdivo a dlaždiceNástroje pro přípravu povrchuKotouče pro úhlové brusky a abrazivní kotoučeanebo se přesuňte do jedné z hlavních kategorii:

Diamantové nástrojeRuční rozbrušovací pilyJádrové vrtáníŘezání spárŘezání stěn

Pily na zdivo a dlaždicePříprava a úprava povrchůOchranné pomůckyDálkově řízená demoliceŘezání diamantovým lanem


Klikni pro přechod přímo na hlavní stranu

 

 
Všechny důležité informace o e-shopu www.diamantem.cz se dozvíte v rubrice "O nás".  V případě potřeby nás můžete kontaktovat přes "Kontaktní formulář", který stejně jako naše kontaktní údaje naleznete v oddílu "Kontakt". Kdykoliv nám můžete přes tento kontaktní formulář poslat dotaz. Odpovědi na nejčastnější dotazy uvádíme v oddílu FAQ. Zákonnou povinnost zveřejňovat "Obchodní podmínky" plníme v příslušném oddíle, který naleznete jak v hlavičce, tak v patičkových odkazech. Návod jak provést nákup na e-shopu je uveden v rubrice "Jak nakupovat". V hlavičce naleznete rovněž návod jak postupovat v případě potřeby "reklamace", nebo "servisu". Na hlavní straně rovněž zveřejňujeme pravidelné prodejní akce.Podobné produkty