Diamantový jádrový vrták Husqvarna D 1410

Diamantový jádrový vrták Husqvarna D 1410

Profesionální jádrový vrták pro snadné vrtání vysokou rychlostí pro motory s výkonem od 2,4 kW a vyšší

Nejvýkonnější vrták díky menšímu kontaktu segmentů s podložkou a díky vysoké koncentraci diamantů v segmentu

Požadovaný průměr vrtáku vyberte vpravo v menu

Níže naleznete tabulku variant vrtáku D1410 Diagrip

Více informací

Nevíte si s něčím rady?

Robert Vančura

Specialista
Volejte +420 777 242 564
nebo mi napište dotaz

4 701 Kč bez DPH
5 688 Kč s DPH

K tomuto produktu dostanete

dopravu zdarma
Počet:

Profesionální jádrový vrták pro snadné vrtání vysokou rychlostí pro motory s výkonem od 2,4 kW a vyšší

Vysoká rychlost a výjimečné snadné vrtání do velmi tvrdého betonu. Tvar segmentu usnadňuje odstraňování kalu a poskytuje menší tření. Pro vrtací motory s výkonem nad 1,5 kW.

Vrtání je zřejmě nejnáročnější oblast použití diamantových nástrojů, protože jsou všechny segmenty ve stálém kontaktu s materiálem. Pro bezproblémové a efektivní vrtání jsou klíčové široké možnosti použití. Nová řada Husqvarna Diagrip zahrnuje vrtáky prémiové kvality vyvinuté pro profesionální uživatele požadující prvotřídní výkon při každém vrtání. 

Díky menšímu kontaktu segmentů s podložkou a díky vysoké koncentraci diamantů v segmentu  je diamantový jádrový vrták Husqvarna D1410 Diagrip nejvýkonějším vrtákem.

Jádrový vrták Husqvarna D1410 bezproblémově a rychle vrtá jak při ručním vrtání, tak i při vrtání ve stojanu. Rychle a snadno startuje a vrtá s nízkými vibracemi. Vrták je určen pro široké spektrum použití s většinou vrtaček.

Technická specifikace jádrového vrtáku Husqvarna D1410 Diagrip

Technická specifikace jádrového vrtáku Husqvarna D1410

Níže vidíte přehlednou tabulku rozměrových variant diamantového vrtáku Husqvarna D1410 Diagrip. Vámi vybraný vrták můžete vybrat podle druhu konektoru a průměru vrtáku rozkliknutím menu vpravo nahoře vedle obrázku, anebo vybranou variantu zapište do kolonky pro "Poznámky a vzkazy" v nákupním košíku před potvrzením objednávky. V případě dotazů kdykoliv volejte.

Tabulka variant vrtáku D1410

Všechny položky s konektory 1 1/4" mají standardní délku 450mm. Všechny položky s konektory CR128 mají standardní délku 500mm. Další průměry na vyžádání.


Zajímá vás na jaký materiál je jádrový vrták Husqvarna D1410 nejvhodnější? Podívejte se na tabulku porovnání vhodnosti užití vrtáku Husqvarna D1410 Diagrip podle jednotlivých materiálů.

Porovnání vhodnosti užití vrtáku D1410 podle jednotlivých materiálů.

 

 

 

Pokračovat můžete dále na: 

Klikni pro přechod na podkategorii s jádrovými vrtákyKlikni pro přechod na podkategorii s korunkami pro jádrové vrtákyKlikni pro přechod na podkategorii s centrovacími zařízeními pro jádrové vrtáky


 nebo 

 Kotouče pro stěnové pilyDiamantové jádrové vrtákyDiamantové kotouče pro řezače spár

Kotouče pro rozbrušovací pilyDiamantová lana pro lanové pilyKotouče pro řezání čerstvého betonu

Kotouče pro pily na zdivo a dlaždiceNástroje pro přípravu povrchuKotouče pro úhlové brusky a abrazivní kotoučeanebo se přesuňte do jedné z hlavních kategorii:

Diamantové nástrojeRuční rozbrušovací pilyJádrové vrtáníŘezání spárŘezání stěn

Pily na zdivo a dlaždicePříprava a úprava povrchůOchranné pomůckyDálkově řízená demoliceŘezání diamantovým lanem


Klikni pro přechod přímo na hlavní stranu

 

 


Všechny důležité informace o e-shopu www.diamantem.cz se dozvíte v rubrice "O nás".  V případě potřeby nás můžete kontaktovat přes "Kontaktní formulář", který stejně jako naše kontaktní údaje naleznete v oddílu "Kontakt". Kdykoliv nám můžete přes tento kontaktní formulář poslat dotaz. Odpovědi na nejčastnější dotazy uvádíme v oddílu FAQ. Zákonnou povinnost zveřejňovat "Obchodní podmínky" plníme v příslušném oddíle, který naleznete jak v hlavičce, tak v patičkových odkazech. Návod jak provést nákup na e-shopu je uveden v rubrice "Jak nakupovat". V hlavičce naleznete rovněž návod jak postupovat v případě potřeby "reklamace", nebo "servisu". Na hlavní straně rovněž zveřejňujeme pravidelné prodejní akce.Podobné produkty