Ruční rozbrušovací pily

Představte si jednu z nejlepších rozbrušovacích pil - a pak si ji představte ještě lepší.


Vybírejte zde

Diamantové nástroje

Jsme experti na diamantové nástroje - takže vy jimi být nemusíte.


Vybírejte zde

Jádrové vrtání

Díky nám je jádrové vrtání efektivnější.


Vybírejte zde


 

O nás

Diamantem.cz 

je specializovaný e-shop společnosti Jádrové vrtání Poděbrady s.r.o. Nabízme špičkové vybavení pro profesionály v oblasti stavebnictví od renomované značky Husqvarna. Kromě prodeje vybavení nabízíme rovněž poradenství a služby v oboru jádrového vrtání, řezání diamantovou technikou, broušení povrchu a dalších prací s technikou Husqvarna pro stavebnictví. Pokud máte zájem o naše služby, kontaktujte nás na vancura@diamantem.cz, nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Kromě internetového obchodu dostupném na adrese www.diamantem.cz, který je zaměřený na prodej vysoce kvalitních výrobků pro profeisonály ve stavebnictví, ve kterém prodáváme stroje, nástroje a vybavení pro stavebnictví, přímo zajišťujeme komplexní služby v oblasti jádrového vrtání a řezání betonu za použití diamantové techniky. 

Naši pracovníci mají až patnáctiletou praxi s jádrovým vrtáním a řezáním diamantovou technikou. Na základě rozsáhlých praktických zkušeností pro Vás můžeme vybrat nejefektivnější technologii, navrhnout a zrealizovat nejlepší řešení při zachování rozumného rozpočtu. 

Při práci používáme nejmodernější dostupnou techniku, kterou neustále obměňujeme, abychom udrželi naše vybavení neustále na špičkové úrovni.

Více o službách, které jsme schopni Vám poskytnout se dočtete níže, nebo na www.jadrove-vrtani-podebrady.cz

Pro objednání služeb, nebo pro odbornou konzultaci volejte našeho specialistu:

Robert Vančura

tel: 777242564