Specializovaný e-shop pro profesionály, provozovaný na adrese www.diamantem.czzaměřený na profesionální stroje a nástroje pro stavebnictví renomované značky Husqvarna provozuje:

Jádrové vrtání Poděbrady s.r.o.

Mezi zahradami 469

250 64 Hovorčovice

IČ: 05577039

DIČ: CZ05577039

V případě potřeby odborné konzultace, nebo pro provedení telefonické objednávky volejte pana Vančuru na tel.: 777242564, nebo nám napište na e-mail vancura@diamantem.cz

Případně můžete využít náš kontaktní formulář


Můžete pokračovat do jedné z hlavních kategorii:

 

Diamantové nástrojeRuční rozbrušovací pilyJádrové vrtáníŘezání spárŘezání stěn


Pily na zdivo a dlaždicePříprava a úprava povrchůOchranné pomůckyDálkově řízená demoliceŘezání diamantovým lanem


  

Klikni pro přechod přímo na hlavní stranu


Všechny důležité informace o e-shopu www.diamantem.cz se dozvíte v rubrice "O nás".  V případě potřeby nás můžete kontaktovat přes "Kontaktní formulář", který stejně jako naše kontaktní údaje naleznete v oddílu "Kontakt". Kdykoliv nám můžete přes tento kontaktní formulář poslat dotaz. Odpovědi na nejčastnější dotazy uvádíme v oddílu FAQ. Zákonnou povinnost zveřejňovat "Obchodní podmínky" plníme v příslušném oddíle, který naleznete jak v hlavičce, tak v patičkových odkazech. Návod jak provést nákup na e-shopu je uveden v rubrice "Jak nakupovat". V hlavičce naleznete rovněž návod jak postupovat v případě potřeby "reklamace", nebo "servisu". Na hlavní straně rovněž zveřejňujeme pravidelné prodejní akce.