Standardní diamantové kotouče pro ruční rozbrušovací pily

Diamantové kotouče řady Diagrip 1400 zahrnují kotouče typu S1435, S1445, S1465, S1485. Kotouče této řady jsou profesionální kotouče k řezání silně vyztuženého betonu, které se vyznačují snadným ovládáním. Jejich inovativní konstrukce zaručuje vysoce účinné řezání chlazení, a odvod kalu, a to zaručuje vyšší účinnost řezání a delší životnost.

Diamantové kotouče pro rozbrušovací pily řady AS zahrnují kotouče AS12 a AS12S+. Tato řada s rychle spojenými segmenty je ideální zejména pro aplikace vyžadující vysoce kvalitní zakončení řezu.  Diamantový kotouč AS12S+ má speciální ocelové jádro pro výrazné snížení hluku.

Novinkou je řada diamantových kotoučů pro ruční rozbrušovací pily řady VARI-CUT. Řada VARI-CUT Zahrnuje kotouče s označením Vari-Cut Turbo , Vari-Cut Standard a Vari-Cut Plus - zkráceně VC Turbo, VC STD, VC Plus). Tyto prémiové kotouče s vysokou rychlostí řezání a vyvážeností mezi náklady na investici a metr řezání. Skvělý poměr cena / výkon.

Řada MT, kde naleznete kotouče s označením MT15+, MT65 a MT85 nabízí vysoce kvalitní kotouče optimalizované pro méně intenzivní profesionální řezání většiny materiálů s ideální rovnováhou mezi výkonem a cenou

Kotouče pro speciální použití naleznete ve zvláštní kategorii.



Podle ceny: od nejnižší Podle ceny: od nejvyšší Názvu: od A do Z