Diamantové kotouče pro řezače spár

Kotouče pro řezání spár Husqvarna Diagrip2 jsou díky vysoké rychlosti řezání a jedinečné odolnosti ideální k práci na silnici a dalším úkolům, kde je rychlost na prvním místě, Řada kotoučů Husqvarna F1400, F400 a S1400 Diagrip2 je vhodná pro většinu úkolů při podlahovém řezání, od řezání asfaltu, až po řezání do silně vyztuženého betonu s různými stroji, od malých elektrických jednotek po velké dieslelové stroje. Průměry kotoučů se pohybují od 300 do 1 200 mm. 
Výhody: 1. Špičkový výkon díky menší kontaktní ploče s vysokou koncentrací diamantů a rovnoměrně rozloženými řezacími hranami. 2. Inovativní Konstrukce segmentu pro účinné řezání, chlazení a odvod kalu pro větší rychlost řezání a delší životnost. 3. Segment tvarovaný pro volné řezání. 4. Kotouč S1485 Diagrip2 na řezání asfaltu navíc obsahuje specifické segmenty, které chrání před podřezáním.
Rovněž nabízíme řadu Husqvarna VN, která je určena pro stroje s nízkým výkonem. Dále řada F600 pro stroje se středně vysokým výkonem, kotouče čady F1100 k řezání asfaltu pro vysoce výkonné stroje a řadu L600 vyvinutou k frézování drážek pro eektrické a elektronické kabely v cyklických aplikacích. Stejné kotouče lze pak použít i k dalšímu rozšiřování spojů.
 


Podle ceny: od nejnižší Podle ceny: od nejvyšší Názvu: od A do Z