Diamantové kotouče pro stěnové pily

Jedinečný design kotoučů pro stěnové pily Husqvarna zaručuje špičkovou kvalitu jak v životnosti, tak v řezacích vlastnostech. Při výrobě se používají nejnovější technologie i špičkové díly, což maximalizuje spolehlivost a konzistenci výrobku. Řada W1400 Diagrip2 obsahuje revoluční technologii Diagrip pro výrobu segmentů, s výjimečnými vlastnostmi řezání, delší životností a hladkým, rychlý řezem. Řada W1400 Diagrip2 jsou kotouče nejvyšší kvality, zahrnují také nehlučné kotouče, kde je tělo kotouče sendvičově složeno ze tří vrstev, a tak snižuje hlučnost až o polovinu, oproti standardnímu ocelovému tělu. Kotouče řady W1100 se vyznačují vysokou rychlostí a skvělým poměrem cena - výkon.
Diamanty jsou speciálně ošetřeny tak, aby zůstaly v segmentu co nejdéle a jsou optimálně rozloženy tak, aby každý diamant byl při práci co nejefektivnější. V segmentu Diagrip jsou jsou diamanty vystaveny a užávány rovnoměrně, což přináší rovnoměrné a výkonné řezání.
Husqvarna kotouče pro stěnové pily jsou špičkové produkty vyrobené z těch nejkvalitnějších komponent. Jedná se o spolehlivé, trvanlivé kotouče s vynikajícím řezacím výkonem. Špičková řada W 1200 díky revoluční technologii uspořádání diamantů Diagrip™ zajišťuje mimořádně hladké a rychlé řezání i v silně vyztuženém betonu.
Třívrstvé jádro, které je o polovinu méně hlučnější než standardní pevné jádro. Řadu W 600 tvoří cenově přijatelné řezací kotouče pro vysoké otáčky. 
 


Podle ceny: od nejnižší Podle ceny: od nejvyšší Názvu: od A do Z