Diamantové nástroje

Diamantové nástroje pro řezání a vrtání do betonu a dalších stavebních materiálů. Jsou to diamantové kotouče s průměrem 115mm až 2000mm, jádrové vrtáky s průměrem 8mm až 1000mm, brusné nástroje, diamantová lana a diamantové řetězy.

 .

Revoluční technologie diamantových nástrojů pro nejvyšší řezací výkon a životnost. Při řezání se diamanty rovnoměrně obnažují a opotřebovávají, což přináší hladké a výkonné řezání i do tvrdých materiálů jako je vyztužený beton.

 GOLD 

Diamantové nástroje Husqvarna ze skupiny Gold jsou určeny pro dodavatele specializovaných služeb. Jsou vytvořeny pro intenzivní profesionální použití se speciálním zaměřením. Zajišťují maximální řeznou rychlost a zvýšenou odolnost proti opotřebování při řezání, broušení a vrtání v náročných podmínkách.

 SILVER 

Diamantové nástroje Husqvarna ze skupiny Silver jsou určeny pro dodavatele běžných služeb. Jsou vytvořeny pro všestranné profesionální použití. Zajišťují vysokou řeznou rychlost a zvýšenou odolnost proti opotřebování při běžném řezání, broušení a vrtání.

 BRONZE 

Diamantové nástroje Husqvarna ze skupiny Bronze jsou určeny pro příležitostné uživatele. Přináší dobrý výkon za odpovídající cenu pro běžné řezání a vrtání.Podle ceny: od nejnižší Podle ceny: od nejvyšší Názvu: od A do Z