Husqvarna G 1170 Redi Lock brusný segment červený

Husqvarna G 1170 Redi Lock brusný segment červený

Profesionální diamantové segmenty k broušení měkkého betonu a abrazivních materiálů, nebo odstraňování lepidel na porézní materiály

Jednoduché, nebo dvojité segmenty

ve tvaru "H", nebo konvexní (vypouklé)

Zvolte preferovanou verzi segmentu  →

Údaje jsou uvedeny v pořadí:

Druh segmentu - zrnitost - tvar segmentu

Systém Redi Lock pro rychlou výměnu segmentů

Zrnitost 20, 30, 60

Více informací

Nevíte si s něčím rady?

Robert Vančura

Specialista
Volejte +420 777 242 564
nebo mi napište dotaz

1 703 Kč bez DPH
2 061 Kč s DPH

K tomuto produktu dostanete

dopravu zdarma
Počet:

Profesionální diamantové segmenty. V nabídce jsou jednoduché, nebo dvojité segmenty s různou zrnitostí (20, 30, 60) viz. tabulka níže. Segmenty ve tvaru písmené "H", nebo segmenty konvexní (vypouklé).

Redi Lock™ je označení pro patentovaný rychlý a bezproblémový systém výměny diamantových nástrojů. Není třeba mít více sad diskových držáků diamantových segmentů. Časově úsporné řešení bez nutnosti nepraktického uchycení pomocí šroubů. Segmenty lze použít i ke strojům jiných výrobců. Broušením za sucha se prodlužuje životnost segmentů.

Segmenty Husqvarna G 1170 jsou vhodné k broušení měkkého betonu a abrazivních povrchů jako je například koštětem dokončený beton. Výborných výsledků tyto segmenty dosahují při odstraňování lepidel na keramické dlaždice apod.


Vpravo nahoře rozkliknutím okna menu vyberte požadovanou verzi segmentu

Údaje jsou tam uvedeny v pořadí:

Druh segmentu (jednoduchý / dvojitý) - Zrnitost (20 / 30 / 60) - Tvar segmentu (H / Konvexní, neboli vypouklé)

  

Tabulka dostupných variant diamantových segmentů Husqvarna Redi Lock G 1170

Tabulka diamantových segmentů Husqvarna G 1170

 

Tabulka porovnání vhodnosti užití jednotlivých brusných diamantových nástrojů Husqvarna pro přípravu povrchu se systémem Redi Lock:

Tabulka porovnání vhodnosti užití brusných diamantových nástrojů pro stroje na přípravu povrchu

 *Doporučení nástroje pro odstraňování lepidla na vinyl velmi závisí na typu betonu pod odstraňovaným materiálem. Husqvarna doporučuje začít s tvrdší vazbou (G 1150, G 1170) a segmenty případně vyměnit za jemnější, pokud není výsledek dostatečný.

 

Opracování betonového povrchu, jeho čištění a broušení, jakož i odstraňování předchozí povrchové úpravy je náročná a vysilující práce. Husqvarna nabízí nástroje se kterými je práce při přípravě povrchu rychlejší, pohodlnější a snažší. V naší nabídce naleznete nástroje použitelné na všechny materiály bez ohledu na úroveň jejich opracování od nejtvrdších povrchů, po porézní betonové podlahyDiamantové nástroje s kovovou vazbou Redi Lock jsou nástroje s robustní kovovou vazbou pro každé použití. Rychlý a bezproblémový systém, kde lze vyměnit celou sadu diamantů okamžitě a bez použití nástrojů. Bezpečný systém díky silné základně. Není potřeba několik sad diamantových držáků disků pro různé sady. Řada G 1100 se šesti různými typy produktů nabízí jedinečnou rychlost odstraňování a odolnost. Výsledkem je maximální ziskovost a výkon při každém způsobu použití. Řada G 600 je vhodnou a jednoduchou alternativou profesionální řady G 1100. Je ideální pro práce menšího rozsahu.

 

Seznam všech brusných diamantových nástrojů Husqvarna se systémem Redi Lock (kliknutím přejdete přímo na konkrétní produkt):

Klikni pro přechod přímo na tuto položku        Klikni pro přechod přímo na tuto položku       Klikni pro přechod přímo na tuto položku       Klikni pro přechod přímo na tuto položku         Klikni pro přechod přímo na tuto položku       Klikni pro přechod přímo na tuto položku       Klikni pro přechod přímo na tuto položku       Klikni pro přechod přímo na tuto položku       Klikni pro přechod přímo na tuto položku       Klikni pro přechod přímo na tuto položku

 G 11X1               G 1110              G 1120              G 1140              G 1150               G 1170              G 1180               G 620               G 640                G 670

 

 

  Dále můžete pokračovat na jednu z podkategorií nástrojů pro stroje na přípravu povrchu:

Klikni pro přechod do této kategorie     Klikni pro přechod do této kategorie     Klikni pro přechod do této kategorie


nebo se přesuňte do jiné kategorie diamantových nástrojů,

Kotouče pro stěnové pilyDiamantové jádrové vrtákyDiamantové kotouče pro řezače spár

Kotouče pro rozbrušovací pilyDiamantová lana pro lanové pilyKotouče pro řezání čerstvého betonu

Kotouče pro pily na zdivo a dlaždiceNástroje pro přípravu povrchuKotouče pro úhlové brusky a abrazivní kotouče


anebo se přesuňte do jedné z hlavních kategorii:

Diamantové nástrojeRuční rozbrušovací pilyJádrové vrtáníŘezání spárŘezání stěn

Pily na zdivo a dlaždicePříprava a úprava povrchůOchranné pomůckyDálkově řízená demoliceŘezání diamantovým lanem

Klikni pro přechod přímo na hlavní stranu

 

 

Všechny důležité informace o e-shopu www.diamantem.cz se dozvíte v rubrice "O nás".  V případě potřeby nás můžete kontaktovat přes "Kontaktní formulář", který stejně jako naše kontaktní údaje naleznete v oddílu "Kontakt". Kdykoliv nám můžete přes tento kontaktní formulář poslat dotaz. Odpovědi na nejčastnější dotazy uvádíme v oddílu FAQ. Zákonnou povinnost zveřejňovat "Obchodní podmínky" plníme v příslušném oddíle, který naleznete jak v hlavičce, tak v patičkových odkazech. Návod jak provést nákup na e-shopu je uveden v rubrice "Jak nakupovat". V hlavičce naleznete rovněž návod jak postupovat v případě potřeby "reklamace", nebo "servisu". Na hlavní straně rovněž zveřejňujeme pravidelné prodejní akce.Podobné produkty