Rozbrušovací pila Husqvarna K 970

Benzinová rozbrušovací pila Husqvarna K 970

Robustní, spolehlivá, lehká a výkonná rozbrušovací pila.

Vhodná pro práci na silnici v kombinaci s vozíkem KV 970

Vpravo vyberte pilu podle průměru kotouče v mm / palcích 

Na výběr máte verzi 350 mm (14 palců), nebo 400 mm (16 palců)

Řeže až do hloubky 145 mm

Více technických informací nalenete níže ↓

Více informací

Nevíte si s něčím rady?

Robert Vančura

Specialista
Volejte +420 777 242 564
nebo mi napište dotaz

29 000 Kč bez DPH
35 090 Kč s DPH

K tomuto produktu dostanete

dopravu zdarma
Počet:

Nabízíme verzi 14" (350 mm), nebo 16" (400 mm)

Rozbrušovací pila Husqvarna K 970 je univerzální, vysoce odolná pila, dokonale použitelná v širokém spektru situací všetně práce v nejnáročnějších podmínkách. Odolává nepříznivým podmínkám i rozdílům v kvalitě paliva. Husqvarna K 970 je robustní, výkonná a přitom lehká. V kombinaci s vozíkem KV 970 je skvělá při práci na silnici. Díky použití vozíku KV 970 se můžete soustředit čistě jen na řezání bez zbytečné námahy vynaložené na držení pily. Lehká pila s propracovanými detaily a maximálním důrazem na ergonomii. Spolehlivé startování a minimální vibrace. Rozbrušovací pila Husqvarna K 970 má bezúdržbový vzduchový filtr, který je třeba vyměnit až ve chvíli, kdy zaznamenáte pokles výkonu. Výhodami této rozbrušovací pily je mimo jiné její hořčíkový kryt, jehož polohu lze plynule nastavit. Tato možnost velmi usnadňuje řezání.  Pila K 970 je kompatibilní s celou řadou krytů kotoučů a umožňuje použití kotučů s otvorem Easy-Fit (20 mm a 25,4 mm). 

Vysoký výkon s nižší spotřebou paliva při nízkých emisích škodlivin. Také spotřeba vody je nižší, stejně jako produkce kalu. Pila má bezúdržbový startér a je vybavena brzdou kotouče. Díky konstrukci pily ji lze používat k řezání v blízkosti zdi, nebo podlahy. Pila je vybavena dekompresním ventilem EasyStart, systémem aktivní filtrace Active Air Filtration a Antivibračním systémem.

Rozbrušovací pila Husqvarna K 970 řeže až do hloubky 125 mm (verze 14") respektive 145 mm (verze 16"). Vibrace přenášené do její rukojeti nepřesahují 2,5 m/s2, díky čemuž je práce pohodlnější a můžete pracovat déle bez únavy. 

Jednou z velkých výhod rozbrušovací pily Husqvarna K 970 jsou dlouhé servisní intervaly díky odolnému klínovému řemenu Poly-V, bezúdržbovému startéru DuraStarter a účinnému filtračnímu systému.

Tato pila velmi rychle startuje díky unikátnímu karburátoru SmartCarb, který udržuje vysoký výkon pily a snižuje spotřebu paliva.

Husqvarna K 970 se ideálně hodí na vyřezávání otvorů, řezání asfaltu, řezání dlaždic, obrubníků, žlábků pro kabely, řezání potrubí, atd.


Technická specifikace rozbrušovací pily Husqvarna K 970

Technická specifikace rozbrušovací pily Husqvarna K970

Přehled použitých technologií na rozbrušovací pile K 970

DuraStarter bezúdržbový startér - prachotěsný startér s utěsněnou vratnou pružinou a utěsněným ložiskem řemenice.

Motor X-Torq - produkuje méně emisí, má nižší spotřebu paliva a vyšší výkon.

Vratné řezací rameno - díky němu lze dobře řezat i v blízkosti zdi, nebo podlahy. Hnací řemen s plně utěsněnou převodovkou snižuje opotřebení zamazením průniku prachu vznikajícícho při řezání.

Actice Air Filtration - dvoustupňový filtrační systém s čištěním odstředivou silou a jedním papírovým filtrem prodlužuje životnost a servisní intervaly.

Antivibrační systém - Snížené vibrace přenášené do rukojetí rozbrušovací pily pro větší pohodlí a delší práci.

Dekompresní ventil EasyStart -  usnadňuje startování snížením tlaku ve válci.

Klínový řemen Poly V - lepší přenos výkonu, méně časté napínání a delší servisní intervaly.

Karburátor SmartCarb - vestavěný automatický kompenzační filtr SmartCarb™ udržuje vysoký výkon a snižuje spotřebu paliva. Automatická kompenzace filtru udržuje vysoký výkon po celou dobu životnosti vzduchového filtru.

Sada pro mokré řezání - Méně kalu a nižší spotřeba vody díky vodnímu ventilu s postupným otevíráním pro nastavení požadovaného množství vody.

Snadná změna polohy krytu - Lehký hořčíkový kryt kotouče s plynulým nastavením polohy usnadňuje řezání.

Bezúdržbový vzduchový filtr - Filtr vyžaduje kontrolu a výměnu pouze v případě, že zaznamenáte pokles výkonu.

Snížené opotřebení - Snížené opotřebení díky hnacímu řemenu s plně utěsněnou převodovkou pro zamezení průniku prachu vznikajícího při řezání.

Brzda kotouče - zkracuje brzdnou dobu kotouče po vypnutí stroje pro rychlé zahájení další práce

 

Robustní provedení a spolehlivost

Menší citlivost na vnější podmínky a změny v kvalitě paliva díky vylepšené konstrukci válce a tlumiči s integrovaným deflektorem tepla.

Méně kalu a nižší spotřeba vody

Sada pro řezání za mokra se vyznačuje vynikajícím řízením prašnosti. Vodní ventil s postupným otevíráním umožňuje přesně nastavit objem vody pro optimální navázání prachu a snížení množství kalu.

Dlouhé servisní intervaly

Odolný klínový řemen Poly-V, bezúdržbový startér DuraStarter™ a účinný filtrační systém Active Air Filtration™ jsou zárukou dlouhých servisních intervalů.


Snadné startování

Snadné startování díky unikátnímu karburátoru, válci a systému digitálního zapalování, funkci Air Purge a dekompresnímu ventilu.

 

Snížené opotřebení díky hnacímu řemenu s plně utěsněnou převodovkou pro zamezení průniku prachu vznikajícího při řezání.

Rozbrušovací pila Husqvarna K 970 je vybavena hnacím řemenem s plně utěsněnou převodovkou, což zamezuje průniku prachu a tím je na minimum sníženo její opotřebovávání.Tabulka technických údajů rozbrušovací pily Husqvarna K970

 

Rozbrušovací pila Husqvarna K 970 je vhodná pro kotouče vybavené technologií možnosti rozšíření středového otvoru Easy-Fit. Co je Easy-Fit si můžete přečíst zde.

  Husqvarna Easy-Fit

Diamantové kotouče Husqvarna pro ruční rozbrušovací pily označené "Easy-Fit" nabízí možnost rozšíření středového otvoru z 20 na 25,4 mm. Středový otvor rozšíříte jednoduše pouhým vyjmutím kroužku ze středového otvoru jak je uvedeno na obrázku. 

Ukázka systému Husqvarna Easy-Fit

 

Tabulka porovnání benzinových rozbrušovacích pil Husqvarna (vzhledem k rozsahu je tabulka rozdělená na dvě poloviny)

 1/2

 Tabulka porovnání benzínových rozbrušovacích pil Husqvarna 1/2


2/2

 Tabulka porovnání benzínových rozbrušovacích pil Husqvarna 2/2

 

Jak vyměnit vzduchový filtr u rozbrušovací pily Husqvarna K 970


 

Jak nastartovat rozbrušovací pilu Husqvarna K 970


 

 

Pokračovat můžete dále na:

Klikni pro přechod do této kategorie Klikni pro přechod do této kategorie Klikni pro přechod do této kategorie

Klikni pro přechod do této kategorie  Klikni pro přechod do této kategorie  Klikni pro přechod do této kategorie

 

nebo 

Kotouče pro stěnové pilyDiamantové jádrové vrtákyDiamantové kotouče pro řezače spár

Kotouče pro rozbrušovací pilyDiamantová lana pro lanové pilyKotouče pro řezání čerstvého betonu

Kotouče pro pily na zdivo a dlaždiceNástroje pro přípravu povrchuKotouče pro úhlové brusky a abrazivní kotouče


anebo se přesuňte do jedné z hlavních kategorii:

Diamantové nástrojeRuční rozbrušovací pilyJádrové vrtáníŘezání spárŘezání stěn

Pily na zdivo a dlaždicePříprava a úprava povrchůOchranné pomůckyDálkově řízená demoliceŘezání diamantovým lanem

Klikni pro přechod přímo na hlavní stranu

 

 

 


Všechny důležité informace o e-shopu www.diamantem.cz se dozvíte v rubrice "O nás".  V případě potřeby nás můžete kontaktovat přes "Kontaktní formulář", který stejně jako naše kontaktní údaje naleznete v oddílu "Kontakt". Kdykoliv nám můžete přes tento kontaktní formulář poslat dotaz. Odpovědi na nejčastnější dotazy uvádíme v oddílu FAQ. Zákonnou povinnost zveřejňovat "Obchodní podmínky" plníme v příslušném oddíle, který naleznete jak v hlavičce, tak v patičkových odkazech. Návod jak provést nákup na e-shopu je uveden v rubrice "Jak nakupovat". V hlavičce naleznete rovněž návod jak postupovat v případě potřeby "reklamace", nebo "servisu". Na hlavní straně rovněž zveřejňujeme pravidelné prodejní akce.Podobné produkty